+ | Napeti [V]: | 11,5 |
| Druh konektoru: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 121 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 39,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 106,5 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 23,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Spojovací technika | M5 |
| Průměr v mm | 6,1 |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Celková délka [mm] | 67 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 19,3 |
| verze | Double Coil Standard |
| mez únosnosti [Nm] | 45 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Délka balení [cm] | 9,8 |
| Šířka balení [cm] | 2,76 |
| Výška balení [cm] | 2,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Výška [mm] | 164 |
| Vnější průměr [mm] | 88 |
| Průměr sání [mm] | 12 |
| Průměr výstupu [mm] | 12 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 9 |
| Šířka balení [cm] | 9 |
| Výška balení [cm] | 19 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Délka (v mm): | 580 |
| Délka (v palcích): | 23 |
| Kvantita: | 1 |
| Typ kontejneru: | Blistr |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | dnes |
| Most | dnes |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | M4 |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 99 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 30,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napětí [V] | 10,5 |
| Spojovací technika | Faston Flat |
| Průměr v mm | 5 |
| Velikost závitu | M10x1,0 |
| Celková délka [mm] | 78,4 |
| Rozměr klíče | 9,5 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 28,3 |
| verze | Double Coil Long |
| verze | Post Heating |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 10,4 |
| Šířka balení [cm] | 2,72 |
| Výška balení [cm] | 2,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| verze | Copper Gasket |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 25,5 |
| Číslo technické informace | RERX4ZWYPB-1 |
| Spojovací technika | HS 6,4 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 14 mm Bi-Hex |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 9 |
| Jakost/třída | Pt GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3,7 |
| Utahovací moment od [Nm] | 20 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Délka dříku [mm] | 2 |
| Délka balení [cm] | 8,85 |
| Šířka balení [cm] | 2,6 |
| Výška balení [cm] | 2,35 |
| Vykládka [mm] | 1,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Výška [mm] | 147 |
| Vnější průměr [mm] | 74 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| Délka balení [cm] | 9 |
| Šířka balení [cm] | 9 |
| Výška balení [cm] | 16 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Výška [mm] | 200 |
| Vnější průměr [mm] | 88 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 9 |
| Šířka balení [cm] | 9 |
| Výška balení [cm] | 20,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |