+ | typ filtru | Čistící filtr |
| typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 272 |
| Šířka [mm] | 201 |
| Výška [mm] | 20 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 31,8 |
| Šířka balení [cm] | 25,2 |
| Výška balení [cm] | 3,9 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11,5 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 6,1 |
| Velikost závitu: | M12x1.25 |
| Celková délka (mm): | 120 |
| Rozměr klíče: | 12 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 20 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 27,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 147 |
| Vnější průměr [mm] | 241 |
| vnitřní průměr [mm] | 163 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 15,4 |
| Šířka balení [cm] | 15,4 |
| Výška balení [cm] | 26,1 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | typ filtru | našroubovaný filtr |
| Výška [mm] | 139 |
| Vnější průměr [mm] | 109 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr závitu 1 | M16x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M36x1.5 |
| Délka balení [cm] | 11,2 |
| Šířka balení [cm] | 11,2 |
| Výška balení [cm] | 14 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Druh konektoru: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 4 |
| Velikost závitu: | M8x1 |
| Celková délka (mm): | 118 |
| Rozměr klíče: | 8 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 10 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 27,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 219 |
| Vnější průměr [mm] | 136 |
| vnitřní průměr [mm] | 68 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 15 |
| Šířka balení [cm] | 15 |
| Výška balení [cm] | 23 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Výška [mm] | 134 |
| Vnější průměr [mm] | 55 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5 |
| Délka balení [cm] | 6,5 |
| Šířka balení [cm] | 6,5 |
| Výška balení [cm] | 15,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Výška [mm] | 156 |
| Vnější průměr [mm] | 88 |
| Průměr sání [mm] | 8 |
| Průměr výstupu [mm] | 8 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 9 |
| Šířka balení [cm] | 9 |
| Výška balení [cm] | 16 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 22.5.2026 |
| Most | 22.5.2026 |
| Plzeň | 22.5.2026 |
| Praha | 22.5.2026 |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 281 |
| délka 1 [mm] | 258 |
| Šířka [mm] | 242 |
| Výška [mm] | 42 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 29 |
| Šířka balení [cm] | 25,5 |
| Výška balení [cm] | 4,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 4 |
| Velikost závitu: | M9x1 |
| Celková délka (mm): | 118 |
| Rozměr klíče: | 9 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 10 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 29,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |