+ | Kabel zapalovací svíčky | Kabel zapalování (med) |
| Výrobce: | BorgWarner (BERU) |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 457 Kč
bez DPH:
1 204 Kč
+ | Výrobce: | BorgWarner (BERU) |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 608 Kč
bez DPH:
1 329 Kč
+ | Počet válců | 4 |
| Napětí [V] | 12 |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
+ | velikost závitu | M 24x1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 160,0 |
| druh závitu | pro levotočivý závit |
| Hloubka (mm) | 63,0 |
| armatura [mm] | 45,0 |
+ | Zapalovací cívka | Provedení koncovky zubu pily |
| Zapalovací cívka | 2 svíčky |
| Počet koncovek | 6 |
| Napětí [V] | 12 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Výrobce: | BorgWarner (BERU) |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 982 Kč
bez DPH:
1 638 Kč
+ | Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 4,4 |
| Spojovací technika | 4 mm PIN (PSG) |
| Délka [mm] | 158 |
| armatura [mm] | 31 |
| Velikost závitu | M10x1,0 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| intenzita el. proudu [A] | 9 |
| Stoupání kužele | 93 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem tlaku |
+ | Počet válců | 4 |
| Napětí [V] | 12 |
| Barva | černá |
+ | Počet válců | 6 |
| Napětí [V] | 12 |
| Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
+ | Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 4,4 |
| Spojovací technika | 4 mm PIN (PSG) |
| Délka [mm] | 149 |
| armatura [mm] | 28 |
| Velikost závitu | M10x1,0 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Stoupání kužele | 63 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem tlaku |
| Výrobce: | BorgWarner (BERU) |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 615 Kč
bez DPH:
2 161 Kč
+ | Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 4,4 |
| Spojovací technika | 4 mm PIN (PSG) |
| Délka [mm] | 180 |
| armatura [mm] | 35 |
| Velikost závitu | M9x1,0 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| intenzita el. proudu [A] | 9 |
| Stoupání kužele | 93 |
| Utahovací moment od [Nm] | 8 |
| Utahovací moment do [Nm] | 10 |
| mez únosnosti [Nm] | 22 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem tlaku |
| Výrobce: | BorgWarner (BERU) |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 638 Kč
bez DPH:
2 180 Kč