+ | montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| pro OE číslo | 55703651 |
| Dbejte servisních informaci | |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| pro OE číslo | 5684049 |
| pro OE číslo | 90575460 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Typ uložení | hydroložisko |
| montovaná strana | levá |
| pro OE číslo | 13322171 |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Označení barvy | zelená/modrá |
| pro OE číslo | 2E0 199 379 E |
| pro OE číslo | 2E0 199 379 J |
| pro OE číslo | 906 241 12 13 |
| pro OE číslo | 906 241 17 13 |
| pro OE číslo | A 906 241 12 13 |
| pro OE číslo | A 906 241 17 13 |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Sirka v mm: | 20,0 mm |
| Vnitřní průměr [mm]: | 55,0 mm |
| Vnějżí průměr [mm]: | 80,0 mm |
| Montazni typ: | valive lozisko |
| Hmotnost ( v kg ): | 0,625 kg |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ uložení | hydroložisko |
| párová čísla výrobku | 29827 01 |
| pro OE číslo | 22 11 6 761 089 |
| pro OE číslo | 6 761 089 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | montovaná strana | zadní |
| pro OE číslo | 4F0 399 151 BL |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Typ uložení | hydroložisko |
| montovaná strana | pravá |
| párová čísla výrobku | 36233 01 |
| pro OE číslo | 4F0 199 382 AQ |
| pro OE číslo | 4F0 199 382 BH |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Výrobce: | VAICO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |