+ | Hmotnost ( v kg ): | 2,390 kg |
| Max.delka [mm]: | 532 mm |
| Min.delka [mm]: | 380 mm |
| Délka pouzdra [mm]: | 361 mm |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | sortiment tlumičů pérování | tlak oleje |
| Konstrukce tlumiče pérování | tlumic nesouci pruzinu |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | Oko dole |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Hmotnost [kg] | 0,800 |
| Délka balení [cm] | 18,7 |
| Šířka balení [cm] | 12 |
| Výška balení [cm] | 11 |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Hmotnost [kg] | 1,500 |
| max.delka [mm] | 459 |
| min.délka [mm] | 372 |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 80 |
| Šířka 1 [mm] | 19,8 |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
+ | Vnitřní průměr 1 [mm] | 32,00 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 58,00 |
| Šířka 1 [mm] | 17,00 |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 25,00 |
| Vnější průměr 2 [mm] | 47,00 |
| Šířka 2 [mm] | 15,80 |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
+ | Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| vnitřní průměr [mm] | 38 |
| Vnější průměr [mm] | 74 |
| Šířka [mm] | 36 |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | Schaeffler FAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| vnitřní průměr [mm] | 43 |
| Vnější průměr [mm] | 82 |
| Šířka [mm] | 37 |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | Schaeffler FAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+
| Výrobce: | SNR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+
| Výrobce: | SNR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |