+ | montovaná strana | Zadní náprava |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 845 Kč
bez DPH:
1 525 Kč
+ | montovaná strana | levá přední náprava |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| párová čísla výrobku | 333388 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 850 Kč
bez DPH:
1 529 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SEOV32/15X186A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 871 Kč
bez DPH:
1 546 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič s vnitřní pružinou dorazu |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| párová čísla výrobku | 3358006 |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 877 Kč
bez DPH:
1 551 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | MT36/13X77A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní vidlice |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 935 Kč
bez DPH:
1 599 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SFE32/22X98A |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 317 539 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 936 Kč
bez DPH:
1 600 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Veličina | SEOV36/18X110A |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| typ karosérie | Hliníkový kryt |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 992 Kč
bez DPH:
1 646 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| párová čísla výrobku | 331011 |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
2 007 Kč
bez DPH:
1 659 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SFE32/22X98A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 317 540 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
2 014 Kč
bez DPH:
1 664 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| párová čísla výrobku | 331045 |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
2 072 Kč
bez DPH:
1 712 Kč