+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | ST32/22X163A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 618 Kč
bez DPH:
1 337 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | ETXOV36/13X97A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní vidlice |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 678 Kč
bez DPH:
1 387 Kč
+ | Vnější průměr [mm] | 153 |
| vnitřní průměr [mm] | 42 |
| Výška [mm] | 157 |
| Výrobce: | HENGST FILTER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 685 Kč
bez DPH:
1 393 Kč
+ | montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič s vnitřní pružinou dorazu |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| párová čísla výrobku | 3358005 |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 774 Kč
bez DPH:
1 466 Kč
+ | Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| párová čísla výrobku | D0415L |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK419 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK373 |
| Hmotnost [kg] | 5,226 |
| Délka balení [cm] | 71,5 |
| Šířka balení [cm] | 22 |
| Výška balení [cm] | 21,9 |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 789 Kč
bez DPH:
1 479 Kč
+ | Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| párová čísla výrobku | D0414R |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK419 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK373 |
| Hmotnost [kg] | 5,226 |
| Délka balení [cm] | 71,5 |
| Šířka balení [cm] | 22 |
| Výška balení [cm] | 21,9 |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 789 Kč
bez DPH:
1 479 Kč
+ | Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| délka 1 [mm] | 370 |
| Délka 2 [mm] | 548 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK185 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK199 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK165 |
| Hmotnost [kg] | 5,980 |
| Délka balení [cm] | 57,5 |
| Šířka balení [cm] | 19,2 |
| Výška balení [cm] | 20,3 |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 792 Kč
bez DPH:
1 481 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SFE32/22X107A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 560 605 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 806 Kč
bez DPH:
1 493 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| párová čísla výrobku | 333389 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 809 Kč
bez DPH:
1 495 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SFE32/22X107A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 560 606 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 821 Kč
bez DPH:
1 505 Kč