+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SFE32/22X56A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 317 544 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 514 Kč
bez DPH:
1 251 Kč
+
| Výrobce: | RENAULT |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 531 Kč
bez DPH:
1 265 Kč
+ | montovaná strana | přední osa |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 541 Kč
bez DPH:
1 274 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SFE32/22X56A |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 317 543 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 553 Kč
bez DPH:
1 283 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | ST36/25X167A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| průměr víka [mm] | 55 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 567 Kč
bez DPH:
1 295 Kč
+ | montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| párová čísla výrobku | 3340138 |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 569 Kč
bez DPH:
1 297 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| párová čísla výrobku | 3340139 |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 569 Kč
bez DPH:
1 297 Kč
+ | Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK545 |
| Hmotnost [kg] | 5,66 |
| Délka balení [cm] | 71,2 |
| Šířka balení [cm] | 21 |
| Výška balení [cm] | 21,5 |
| Výrobce: | MONROE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 589 Kč
bez DPH:
1 313 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | ST32/22X193A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 590 Kč
bez DPH:
1 314 Kč
+ | montovaná strana | přední osa |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 18.5.2026 |
| Most | 18.5.2026 |
| Plzeň | 18.5.2026 |
| Praha | 18.5.2026 |
1 607 Kč
bez DPH:
1 328 Kč