+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SFE32/22X107A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 560 606 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 796 Kč
bez DPH:
1 484 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SFE32/22X107A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 560 605 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 806 Kč
bez DPH:
1 493 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| párová čísla výrobku | 333389 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 809 Kč
bez DPH:
1 495 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič s vnitřní pružinou dorazu |
| párová čísla výrobku | 3358006 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 814 Kč
bez DPH:
1 499 Kč
+ | montovaná strana | Zadní náprava |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 845 Kč
bez DPH:
1 525 Kč
+ | montovaná strana | levá přední náprava |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| párová čísla výrobku | 333388 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 850 Kč
bez DPH:
1 529 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SEOV32/15X186A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 871 Kč
bez DPH:
1 546 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | MT36/13X77A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní vidlice |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 935 Kč
bez DPH:
1 599 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SFE32/22X98A |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 317 539 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 936 Kč
bez DPH:
1 600 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| párová čísla výrobku | 331011 |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
1 987 Kč
bez DPH:
1 642 Kč