+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SFE30/18X136A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 274 Kč
bez DPH:
1 053 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SEOV27/13X217A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Náprava | Sdružený otočný čep ramene nápravy |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez upevňovacího kroužku |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 282 Kč
bez DPH:
1 060 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič s vnitřní pružinou dorazu |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| párová čísla výrobku | 339807 |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 282 Kč
bez DPH:
1 060 Kč
+ | montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič s vnitřní pružinou dorazu |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| párová čísla výrobku | 339806 |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 282 Kč
bez DPH:
1 060 Kč
+ | Délka [mm] | 350 |
| Vnější průměr [mm] | 168 |
| Průměr v mm | 15,5 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 290 Kč
bez DPH:
1 066 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 560 000 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 291 Kč
bez DPH:
1 067 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 560 001 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 292 Kč
bez DPH:
1 068 Kč
+ | Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Veličina | SEOV30/13X206A |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 295 Kč
bez DPH:
1 070 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič s vnitřní pružinou dorazu |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Průměr 1 [mm] | 51 |
| párová čísla výrobku | 339708 |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 299 Kč
bez DPH:
1 074 Kč
+ | montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič s vnitřní pružinou dorazu |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Průměr 1 [mm] | 51 |
| párová čísla výrobku | 339707 |
| Výrobce: | KYB |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 299 Kč
bez DPH:
1 074 Kč