+ | Tloušťka/síla [mm] | 1,8 |
| Počet zubů/děr | 2 |
| Přesah pístu od [mm] | 0,95 |
| Přesah pístu do [mm] | 1,05 |
| Průměr v mm | 96 |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
| Číslo tarifu zboží | 8409999990 |
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Doplňující výrobek/info 2 | s tlakovým spínačem |
| Průměr sání [mm] | 11 |
| Průměr výstupu [mm] | 11 |
| Průměr v mm | 60 |
| Výška [mm] | 160 |
| Výrobce: | NRF |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Délka [mm] | 59 |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
| druh provozu | hydraulický |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Věnujte pozornost informaci o servisu | |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Tloušťka/síla [mm] | 1,55 |
| Tloušťka vrstvy (montážní) [mm] | 1,55 |
| Počet zubů/děr | 1 |
| Přesah pístu od [mm] | 0,91 |
| Přesah pístu do [mm] | 1,00 |
| Průměr v mm | 82,3 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
| Počet vrstev | 5 |
| Číslo tarifu zboží | 8484100000 |
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet závitů | 3 |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | Schaeffler INA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Materiál tažné větve | Polyester |
| Materiál řemene | Guma |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Šířka [mm] | 21 |
| Délka [mm] | 2280 |
| Výrobce: | GATES |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Průměr připojení (sací strana) [mm] | 67 |
| Průměr připojení (výtlačná strana) [mm] | 61 |
| Materiál kompresního/utěsňovacího kroužku | nerez ocel |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
| Výrobce: | VAICO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | montovaná strana | přední, vepředu |
| typ karosérie | s krytem |
| Materiál pláště | Plast |
| Materiál těsnicí manžety | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Výrobce: | TOPRAN |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vrtání válce [mm] | 79 |
| číslo dílu | 1.2mm 001 PVD P ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P F12/F14 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 NT ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | montovaná strana | zadní |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |