+ | typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Výška [mm] | 41 |
| Centrovací průměr [mm] | 60 |
| Vnější průměr [mm] | 264 |
| Minimální tloušťka [mm] | 8 |
| Utahovací moment [Nm] | 98 |
| Výrobce: | BREMBO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 18 |
| Počet děr | 4 |
| Výška [mm] | 43 |
| Centrovací průměr [mm] | 55 |
| Vnější průměr [mm] | 235 |
| Minimální tloušťka [mm] | 16 |
| Utahovací moment [Nm] | 103 |
| Výrobce: | BREMBO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Výška [mm] | 41 |
| Centrovací průměr [mm] | 61 |
| Vnější průměr [mm] | 260 |
| povrch | nátěr |
| Minimální tloušťka [mm] | 10,8 |
| Utahovací moment [Nm] | 105 |
| Výrobce: | BREMBO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 |
| Počet děr | 5 |
| Výška [mm] | 55 |
| Centrovací průměr [mm] | 62 |
| Vnější průměr [mm] | 281 |
| Minimální tloušťka [mm] | 10,5 |
| Utahovací moment [Nm] | 103 |
| Výrobce: | BREMBO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Výška [mm] | 41 |
| Centrovací průměr [mm] | 90 |
| Vnější průměr [mm] | 280 |
| Minimální tloušťka [mm] | 10,4 |
| Výrobce: | BREMBO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Výška [mm] | 75 |
| Centrovací průměr [mm] | 62 |
| Vnější průměr [mm] | 258 |
| Minimální tloušťka [mm] | 8,4 |
| Utahovací moment [Nm] | 120 |
| Výrobce: | BREMBO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Minimalni tloustka (v mm): | 18 mm |
| Centrovaci prumer [mm]: | 68 mm |
| Vyska ( v mm ): | 49.2 mm |
| Sila brzdoveho kotouce v mm: | 20 mm |
| Počet děr: | 5 |
| Průměr v mm: | 252 mm |
| Typ brzdoveho kotouce: | vnitřně ventilováno |
| Výrobce: | BREMBO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22,5 |
| Počet děr | 5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Výška [mm] | 44 |
| Centrovací průměr [mm] | 68 |
| Vnější průměr [mm] | 269 |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| Minimální tloušťka [mm] | 19,8 |
| Utahovací moment [Nm] | 120 |
| Výrobce: | BREMBO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Výška [mm] | 48 |
| Centrovací průměr [mm] | 64 |
| Vnější průměr [mm] | 260 |
| povrch | nátěr |
| Minimální tloušťka [mm] | 8 |
| Utahovací moment [Nm] | 108 |
| Výrobce: | BREMBO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,5 |
| Počet děr | 5 |
| Výška [mm] | 30 |
| Centrovací průměr [mm] | 96 |
| Vnější průměr [mm] | 277 |
| Minimální tloušťka [mm] | 11,5 |
| Výrobce: | BREMBO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |