+ | Vzdálenost elektrod: | 1 |
| Spojovací technika: | M4/BRASS SAE |
| Velikost závitu: | M14x1,25 |
| Rozměr klíče: | 16 mm |
| Jakost/třída: | Nickel 125 |
| Zapalovací svíčka: | Vnejsi elektroda |
| Zapalovací svíčka: | s plochym tesnicim sedlem |
| Průměr vlákna [mm]: | 26.5 |
| Umisteni jiskry [mm]: | 1.5 |
| Odpor od [kOhm]: | 3 |
| Odpor do [kOhm]: | 10 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Odpor do [kOhm] | 5 |
| Barva | černá |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Odpor do [kOhm] | 5 |
| Barva | černá |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 10 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 6,3 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| průměr vlákna [mm] | 12,7 |
| Zapalovací svíčka | Provedení koncovky M4 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 1,65 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 5,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 10 |
| pro OE číslo | 8550352 |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 12 |
| váha [g] | 30,5 |
| Hmotnost brutto [kg] | 33,5 |
| alternativní artikl | IU22 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 18 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |