+ | počet vstupů/výstupů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Počet vedení | 2 |
| Kabel zapalovací svíčky | Kabel zapalování (med) |
| Barva | černá |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 21,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | N3A118110 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 46 |
| Hmotnost brutto [kg] | 49 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 21,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | N24518600 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 46 |
| Hmotnost brutto [kg] | 49 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 21,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 000010R11 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 46 |
| Hmotnost brutto [kg] | 49 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 21 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | V9110-5755 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 52 |
| Hmotnost brutto [kg] | 55 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,6 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 92070-1236 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 49 |
| Hmotnost brutto [kg] | 52 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | počet vstupů/výstupů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Doplňující výrobek/info 2 | s ochranou proti kunám |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |