+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,6 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 067600-1810 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 49 |
| Hmotnost brutto [kg] | 52 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,6 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 067600-1820 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 49 |
| Hmotnost brutto [kg] | 52 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,6 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 067600-1830 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 49 |
| Hmotnost brutto [kg] | 52 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,6 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | 267700-1060 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 42 |
| Hmotnost brutto [kg] | 45 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,6 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | J4520IXU0127 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 42 |
| Hmotnost brutto [kg] | 45 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,6 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | J4520IXU0131 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 42 |
| Hmotnost brutto [kg] | 45 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,6 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | J4520IXU0134 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 42 |
| Hmotnost brutto [kg] | 45 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | počet vstupů/výstupů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |