+ | Provedení žhavicí svíčky | Keramika-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| Odpor [ohm] | 0,8 |
| Celková délka [mm] | 81,5 |
| armatura [mm] | 19,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | odšroubovatelná SAE-koncovka |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | neodrušeno |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Typ paliva | CNG/LPG |
| Doporučený interval výměny [km] | 60000 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 12290RMX003 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 48 |
| Hmotnost brutto [kg] | 51 |
| alternativní artikl | IKH20TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet vedení | 5 |
| Kabel zapalovací svíčky | Kabel zapalování s integr.odporem |
| Barva | černá |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | 8-97380046-0 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 46 |
| Hmotnost brutto [kg] | 49 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Výrobce: | MAGNETI MARELLI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+
| Výrobce: | FACET |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 14 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Zapalovací svíčka | Provedení koncovky M4 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napětí [V] | 12 |
| Počet koncovek | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 |
| Spojovací technika | SAE |
| Délka vč. zástrčky [cm] | 13,8 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Délka balení [cm] | 21,8 |
| Šířka balení [cm] | 5,8 |
| Výška balení [cm] | 5,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |