+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Keramika-žhavící svíčky |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 11 |
| verze | long post heating |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Celková délka [mm] | 81,5 |
| Průměr v mm | 5 |
| armatura [mm] | 18 |
| Spojovací technika | M4 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| mez únosnosti [Nm] | 35 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Délka balení [cm] | 13,6 |
| Šířka balení [cm] | 2,88 |
| Výška balení [cm] | 2,8 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | 22401-CK81B |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 14 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 37 |
| Hmotnost brutto [kg] | 45 |
| alternativní artikl | IXEH20TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 10 |
| pro OE číslo | 31912MEL003 |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 12 |
| váha [g] | 30 |
| Hmotnost brutto [kg] | 33 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet vedení | 5 |
| Kabel zapalovací svíčky | Kabel zapalování s integr.odporem |
| Barva | černá |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| rozteč [mm] | 1,25 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Napětí [V] | 11 |
| Délka [mm] | 76 |
| Velikost závitu | M 12 x 1,25 |
| Stoupání kužele | 63 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Spojovací technika | PIN |
| armatura [mm] | 21 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |