+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 23,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 6,5 |
| Odpor [ohm] | 5,8 |
| Celková délka [mm] | 70,0 |
| armatura [mm] | 20,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,5 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 119,5 |
| armatura [mm] | 27,0 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 23 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 5,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 1 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 6,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Napětí [V] | 11 |
| Délka [mm] | 135 |
| Velikost závitu | M 10 x 1 |
| Stoupání kužele | 63 |
| Rozměr klíče | 10 |
| Utahovací moment od [Nm] | 0 |
| Utahovací moment do [Nm] | 15 |
| Spojovací technika | PIN |
| armatura [mm] | 31 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Provedení koncovky M4 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 1,8 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 11,2 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s kuželovým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 1,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 17,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 2722072 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 56 |
| Hmotnost brutto [kg] | 59 |
| alternativní artikl | IT20TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 11,2 |
| Zapalovací svíčka | s kuželovým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Typ paliva | CNG/LPG |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 7 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Instant heating |
| Velikost závitu | M8x1.0 |
| Celková délka [mm] | 147,4 |
| alternativní artikl | - |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 8 |
| Stoupání kužele | 93 |
| váha [g] | 29 |
| Utahovací moment od [Nm] | 8 |
| Utahovací moment do [Nm] | 10 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |