+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 23,0 |
| Odpor [ohm] | 5,8 |
| Celková délka [mm] | 86,0 |
| armatura [mm] | 22,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 9,5 |
| Spojovací technika | M5 |
| Průměr v mm | 6,1 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Veličina | Single Coil |
| Celková délka [mm] | 93 |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 30 |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 38,5 |
| Délka balení [cm] | 10,2 |
| Šířka balení [cm] | 2,72 |
| Výška balení [cm] | 2,4 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 14 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Zapalovací svíčka | Provedení koncovky M4 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | odšroubovatelná SAE-koncovka |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 116,5 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 30,2 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Výrobce: | FORD |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |