+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Napětí [V] | 11 |
| Délka [mm] | 63 |
| Velikost závitu | M 12 x 1,25 |
| Stoupání kužele | 63 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Spojovací technika | M 5 |
| armatura [mm] | 18 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 25,0 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s kuželovým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Počet vedení | 4 |
| Kabel zapalovací svíčky | Kabel zapalování s integr.odporem |
| Barva | černá |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 17,5 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s kuželovým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 7,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 85,0 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 14 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Zapalovací svíčka | Provedení koncovky M4 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | odšroubovatelná SAE-koncovka |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | neodrušeno |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 1,0 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 4,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 10,5 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 86,0 |
| armatura [mm] | 22,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | odšroubovatelná SAE-koncovka |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | neodrušeno |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 1,0 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |