+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 8,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 13,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 101,0 |
| armatura [mm] | 28,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Instant heating |
| Velikost závitu | M8x1.0 |
| Celková délka [mm] | 113,9 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | AV6Q6M090BA |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 8 |
| Stoupání kužele | 123 |
| váha [g] | 20 |
| Utahovací moment od [Nm] | 8 |
| Utahovací moment do [Nm] | 10 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 10 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 8,5 |
| Odpor [ohm] | 0,2 |
| Celková délka [mm] | 70,0 |
| armatura [mm] | 20,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 71,0 |
| armatura [mm] | 25,0 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 23 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | M4 |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1.25 |
| Celková délka (mm): | 97 |
| Rozměr klíče: | 12 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 28,1 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| SB správné balení viz seznam součástí | |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Číslo technické informace | RC11WYPB4 |
| Spojovací technika | M4/SAE |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Odpor od [kOhm] | 3 |
| Odpor do [kOhm] | 10 |
| Jakost/třída | Pt GE |
| Umístění jiskry [mm] | 3 |
| Utahovací moment od [Nm] | 25 |
| Utahovací moment do [Nm] | 30 |
| Délka balení [cm] | 14,6 |
| Šířka balení [cm] | 2,525 |
| Výška balení [cm] | 2,8 |
| Vykládka [mm] | 1,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |