+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 2,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 105,0 |
| armatura [mm] | 32,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | IXU22FTT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 4 |
| Velikost závitu: | M9x1 |
| Celková délka (mm): | 118 |
| Rozměr klíče: | 9 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 10 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 29,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11,5 |
| Druh konektoru: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 121 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 39,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 5 |
| Velikost závitu: | M10x1 |
| Celková délka (mm): | 106,5 |
| Rozměr klíče: | 10 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 12 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 23,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Spojovací technika | M5 |
| Průměr v mm | 6,1 |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Celková délka [mm] | 67 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Typ kontejneru | Krabice |
| armatura [mm] | 19,3 |
| verze | Double Coil Standard |
| mez únosnosti [Nm] | 45 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Délka balení [cm] | 9,8 |
| Šířka balení [cm] | 2,76 |
| Výška balení [cm] | 2,6 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 14 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 5,0 |
| verze | Bi-Hex |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |