+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | A0041592503 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 47 |
| Hmotnost brutto [kg] | 50 |
| alternativní artikl | IXUH22FTT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | dnes |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Napětí [V] | 10,5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 78,4 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 60G |
| Spojovací technika | Faston |
| Rozměr klíče | 3/8" |
| Stoupání kužele | 93 |
| váha [g] | 16,2 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Napětí [V] | 4,4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Instant heating |
| Závit spojky | M4x0.7 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 148,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 9675680980;1717631;L |
| Rozměr klíče | 10 |
| Stoupání kužele | 93 |
| váha [g] | 44,7 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 4,4 |
| intenzita el. proudu [A] | 7,5 |
| Odpor [ohm] | 0,4 |
| Celková délka [mm] | 127,7 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Typ paliva | CNG/LPG |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 2,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 90919-01252 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 48 |
| Hmotnost brutto [kg] | 51 |
| alternativní artikl | IK16TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | MZ602025 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 11208212 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |