+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | MD371434 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 56 |
| Hmotnost brutto [kg] | 59 |
| alternativní artikl | VW22 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 90919-01217 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | IK16TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 5960G0 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 48 |
| Hmotnost brutto [kg] | 51 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | A0041594503 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 48 |
| Hmotnost brutto [kg] | 51 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 11,5 |
| Spojovací technika: | Pin 4mm |
| Průměr v mm: | 6,1 |
| Velikost závitu: | M12x1.25 |
| Celková délka (mm): | 120 |
| Rozměr klíče: | 12 |
| Utahovaci moment [Nm]: | 20 |
| Provedeni zhavici svicky: | tycova zhavici svicka |
| Armatura [mm]: | 27,3 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,5 |
| rozteč [mm] | 1,25 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | 4-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 2,3 |
| Vzdálenost elektrod | 1,25 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 21,5 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Klouzací jiskra |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 10 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 4,7 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 7.4.2026 |
| Most | 7.4.2026 |
| Plzeň | 7.4.2026 |
| Praha | 7.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Klouzací jiskra |
| Zapalovací svíčka | neodrušeno |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |