+ | Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M8x1.0 |
| Celková délka [mm] | 98,4 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | LR001302;1427905;596 |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 8 |
| Stoupání kužele | 123 |
| váha [g] | 17,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 8 |
| Utahovací moment do [Nm] | 10 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Rozměr klíče | 20,8 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | odšroubovatelná SAE-koncovka |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | neodrušeno |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 1,0 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| váha [g] | 82 |
| Hmotnost brutto [kg] | 85 |
| alternativní artikl | IXU22FTT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 1214528 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | IK20TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 25 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | LFG1-18-110 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 47 |
| Hmotnost brutto [kg] | 50 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 25 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 1685720 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 47 |
| Hmotnost brutto [kg] | 50 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 12,7 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | J4520IWF27 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 52 |
| Hmotnost brutto [kg] | 55 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | KJ14 18 110 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | SKJ16CR-A8 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | MD371434 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 56 |
| Hmotnost brutto [kg] | 59 |
| alternativní artikl | VW22 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |