+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | 3-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.4.2026 |
| Most | 2.4.2026 |
| Plzeň | 2.4.2026 |
| Praha | 2.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 78,0 |
| armatura [mm] | 24,5 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | 2.4.2026 |
| Praha | 2.4.2026 |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 17,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | V9110-5328 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.4.2026 |
| Most | 2.4.2026 |
| Plzeň | 2.4.2026 |
| Praha | 2.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | J4520IW34 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 56 |
| Hmotnost brutto [kg] | 59 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.4.2026 |
| Most | 2.4.2026 |
| Plzeň | 2.4.2026 |
| Praha | 2.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 4652-1529 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | K20TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.4.2026 |
| Most | 2.4.2026 |
| Plzeň | 2.4.2026 |
| Praha | 2.4.2026 |
+ | Výrobce: | RENAULT |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 12 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 38 |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Hmotnost brutto [kg] | 41 |
| alternativní artikl | IXUH22FTT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.4.2026 |
| Most | 2.4.2026 |
| Plzeň | 2.4.2026 |
| Praha | 2.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 95,0 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.4.2026 |
| Most | 2.4.2026 |
| Plzeň | 2.4.2026 |
| Praha | 2.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 10,0 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 143,5 |
| armatura [mm] | 24,2 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 2.4.2026 |
| Most | 2.4.2026 |
| Plzeň | 2.4.2026 |
| Praha | 2.4.2026 |