+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 10 |
| pro OE číslo | J4520IU31A |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 12 |
| váha [g] | 30 |
| Hmotnost brutto [kg] | 33 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 10 |
| pro OE číslo | 99906910X9021 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 12 |
| váha [g] | 30 |
| Hmotnost brutto [kg] | 33 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 7700565155 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 56 |
| Hmotnost brutto [kg] | 59 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 12,7 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 834234MI |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 52 |
| Hmotnost brutto [kg] | 55 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | 99906910X9014 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 18 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,3 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 90919-01200 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | IK16TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 101-905-626 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 44 |
| Hmotnost brutto [kg] | 47 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+
| Výrobce: | FAE |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 12 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 38 |
| Umístění jiskry [mm] | 3,0 |
| Hmotnost brutto [kg] | 41 |
| alternativní artikl | IXUH22FTT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |