+ | Omezení výrobce: | HALLA |
| Kompresor -ID: | VS18 |
| Remenice - ? [mm]: | 119 mm |
| Pocet drazek: | 6 |
| Zdvihový kompresor [ccm]: | 171 ccm |
| Provozní napětí [V]: | 12 V |
| Olej do kompresoru: | PAG 46 |
| Olejova napln - mnozstvi (ml): | 230 ml |
| Chladící látka: | R 134a |
| Vpust [mm]: | 19 mm |
| Odtok [mm]: | 13 mm |
| | novy dil |
| Verze: | O-rings included |
| Verze: | Prefilled PAG-OIL |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
8 735 Kč
bez DPH:
7 219 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 100 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 140 |
| Kompresor -ID | 6SEU14C |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr sání [mm] | 28,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,4 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
8 771 Kč
bez DPH:
7 249 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 120 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 188 |
| Kompresor -ID | 10S17C |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Vpusť [mm] | 18,3 |
| Odtok [mm] | 15,5 |
| Počet drážek | 7 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 150 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
8 820 Kč
bez DPH:
7 289 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 120 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 160 |
| Kompresor -ID | 7SEU17C |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Průměr sání [mm] | 28,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,4 |
| Počet drážek | 7 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 110 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
8 825 Kč
bez DPH:
7 293 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 110 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 140 |
| Kompresor -ID | SD6V12 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 18 |
| Průměr výstupu [mm] | 12 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 140 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s diodou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
9 034 Kč
bez DPH:
7 466 Kč
+ | zdvihový kompresor [ccm] | 180 |
| Kompresor -ID | 7SEU17C |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 28 |
| Průměr výstupu [mm] | 15 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 150 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
9 100 Kč
bez DPH:
7 521 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 117 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 120 |
| Kompresor -ID | VS12E |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr sání [mm] | 18,3 |
| Průměr výstupu [mm] | 12,7 |
| Počet drážek | 5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
9 126 Kč
bez DPH:
7 542 Kč
+ | zdvihový kompresor [ccm] | 160 |
| Kompresor -ID | VS16E |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr sání [mm] | 18,6 |
| Průměr výstupu [mm] | 12,9 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
9 175 Kč
bez DPH:
7 583 Kč
+ | Pocet drazek: | 5 |
| Kompresor -ID: | SC08 |
| Chladící látka: | R 134a |
| Verze: | O-RINGS INCLUDED |
| Provozní napětí [V]: | 12 V |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Remenice - ? [mm]: | 113 mm |
| Verze: | PREFILLED PAG-OIL |
| Olej do kompresoru: | PAG 46 |
| | novy dil |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
9 275 Kč
bez DPH:
7 665 Kč
+ | Omezení výrobce | DENSO |
| Počet drážek | 6 |
| Kompresor -ID | 6SBU16C |
| Chladicí látka | R 134a |
| verze | O-RINGS INCLUDED |
| Olejová náplň - množství (ml) | 123 |
| Provozní napětí [V] | 12 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 161 |
| počet pólů | 1 |
| řemenice - ? [mm] | 117 |
| verze | PREFILLED PAG-OIL |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
9 311 Kč
bez DPH:
7 695 Kč