+ | Řemenice - Ø [mm] | 110 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 140 |
| Kompresor -ID | CVC6 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr sání [mm] | 17,8 |
| Průměr výstupu [mm] | 12 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 80 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 828 Kč
bez DPH:
3 990 Kč
+ | Omezení výrobce: | SANDEN |
| Kompresor -ID: | SD7V16 |
| Remenice - ? [mm]: | 125 mm |
| Zdvihový kompresor [ccm]: | 160 ccm |
| Provozní napětí [V]: | 12 V |
| Pocet drazek: | 4 |
| Olej do kompresoru: | PAG 46 |
| Olejova napln - mnozstvi (ml): | 145 ml |
| Chladící látka: | R 134a |
| Pocet polu: | 1 pól |
| Vpust [mm]: | 24 mm |
| Odtok [mm]: | 17,2 mm |
| | novy dil |
| Verze: | PREFILLED PAG-OIL |
| Verze: | O-RINGS INCLUDED |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 837 Kč
bez DPH:
3 998 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 105 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 125 |
| Kompresor -ID | CVC |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 18 |
| Průměr výstupu [mm] | 12 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 100 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s diodou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 855 Kč
bez DPH:
4 012 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 119 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 155 |
| Kompresor -ID | SD709 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 16 |
| Průměr výstupu [mm] | 14 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 160 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 859 Kč
bez DPH:
4 016 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 130 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 170 |
| Kompresor -ID | 7SBU16C |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 28,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 17 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 100 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s diodou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 862 Kč
bez DPH:
4 018 Kč
+ | plněno | |
| Olejová náplň - množství (ml) | 90 |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 110 |
| Průměr sání [mm] | 28,5 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,3 |
| Kompresor -ID | 6SEU14C |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Omezení výrobce | VW-Group |
| pro OE číslo | 1K0820808A |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olej do kompresoru | ND-8 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Délka [mm] | 222 |
| Výška [mm] | 138 |
| Počet žeber | 6 |
| váha [g] | 4490 |
| Hmotnost brutto [kg] | 5300 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 871 Kč
bez DPH:
4 026 Kč
+ | Omezení výrobce | VISTEON-EQUIVALENT |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Kompresor -ID | VS16 |
| Napětí [V] | 12 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 108 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 |
| Průměr sání [mm] | 22,5 |
| Průměr výstupu [mm] | 18 |
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výrobce: | NRF |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 874 Kč
bez DPH:
4 028 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 119 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 170 |
| Kompresor -ID | PXE16 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr sání [mm] | 17,8 |
| Průměr výstupu [mm] | 11,8 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 150 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 877 Kč
bez DPH:
4 031 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 119 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 160 |
| Kompresor -ID | CVC6 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 18 |
| Průměr výstupu [mm] | 12 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 100 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 877 Kč
bez DPH:
4 031 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 133 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 200 |
| Kompresor -ID | 10S17C |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 18 |
| Průměr výstupu [mm] | 16 |
| Počet drážek | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 881 Kč
bez DPH:
4 034 Kč