+ | Řemenice - Ø [mm] | 118 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 86 |
| Kompresor -ID | SC90V |
| Olej do kompresoru | PAG 56 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 16,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 13,2 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 207 Kč
bez DPH:
3 477 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 110 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 86 |
| Kompresor -ID | TRSA09 |
| Olej do kompresoru | PAG 56 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 18,3 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,5 |
| Počet drážek | 5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 216 Kč
bez DPH:
3 484 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 123 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 180 |
| Kompresor -ID | HCC-F-500 |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 20 |
| Průměr výstupu [mm] | 17 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 160 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 229 Kč
bez DPH:
3 495 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 105 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 150 |
| Kompresor -ID | CVC |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 18 |
| Průměr výstupu [mm] | 12 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 150 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 258 Kč
bez DPH:
3 519 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 115 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 120 |
| Kompresor -ID | H12 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 15,7 |
| Průměr výstupu [mm] | 12,9 |
| Počet drážek | 5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 259 Kč
bez DPH:
3 520 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 127 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 130 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 16 |
| Průměr výstupu [mm] | 15 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 130 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s diodou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 270 Kč
bez DPH:
3 529 Kč
+ | Omezení výrobce: | 972 |
| Remenice - ? [mm]: | 110 mm |
| Pocet zeber: | 3 |
| Olejova napln - mnozstvi (ml): | 150 ml |
| Olej do kompresoru: | PAG 46 |
| Netto váha [kg]: | 6 kg |
| Výrobce: | LUCAS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 270 Kč
bez DPH:
3 529 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 117 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 160 |
| Kompresor -ID | V5 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 16 |
| Průměr výstupu [mm] | 16 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s diodou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 285 Kč
bez DPH:
3 541 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 120 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 160 |
| Kompresor -ID | V5 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 16 |
| Průměr výstupu [mm] | 16 |
| Počet drážek | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s diodou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 300 Kč
bez DPH:
3 554 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 119 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 157 |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr sání [mm] | 20,6 |
| Průměr výstupu [mm] | 14,3 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 160 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
4 302 Kč
bez DPH:
3 555 Kč