+ | Omezení výrobce | SANDEN-EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO-EQUIVALENT |
| Kompresor -ID | PXE14 |
| Napětí [V] | 12 |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olej do kompresoru | PAG 46 YF |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 110 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 110 |
| Průměr sání [mm] | 28,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,4 |
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Výrobce: | NRF |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 846 Kč
bez DPH:
3 179 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 132 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 150 |
| Kompresor -ID | FLX7 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 16,7 |
| Průměr výstupu [mm] | 16,4 |
| Počet drážek | 2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 24 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s diodou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 847 Kč
bez DPH:
3 179 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 125 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 200 |
| Kompresor -ID | V5 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 21 |
| Průměr výstupu [mm] | 14 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 852 Kč
bez DPH:
3 183 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 95 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 86 |
| Kompresor -ID | VS16 |
| Olej do kompresoru | PAG 56 |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 16,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 13,2 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 862 Kč
bez DPH:
3 192 Kč
+ | Pocet drazek: | 2 |
| Kompresor -ID: | SD5H14 |
| Chladící látka: | R 134a |
| Verze: | O-rings included |
| Olejova napln - mnozstvi (ml): | 190 ml |
| Provozní napětí [V]: | 24 V |
| Zdvihový kompresor [ccm]: | 138 ccm |
| Remenice - ? [mm]: | 132 mm |
| Verze: | Prefilled PAG-OIL |
| Olej do kompresoru: | PAG 46 |
| | novy dil |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 862 Kč
bez DPH:
3 192 Kč
+ | Omezení výrobce | SANDEN-EQUIVALENT |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Kompresor -ID | SD7V16 |
| Napětí [V] | 12 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 119 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 |
| Průměr sání [mm] | 20,7 |
| Průměr výstupu [mm] | 14,4 |
| Hlava válce-ID (kompresor) | VPK |
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výrobce: | NRF |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 863 Kč
bez DPH:
3 193 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 110 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 160 |
| Kompresor -ID | 7SEU17C |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr sání [mm] | 28,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,4 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 140 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 880 Kč
bez DPH:
3 207 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 105 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 150 |
| Kompresor -ID | SD6V12 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 18 |
| Průměr výstupu [mm] | 12 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 150 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s diodou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 910 Kč
bez DPH:
3 231 Kč
+ | Omezení výrobce | Delphi |
| Kompresor -ID | 6SE14 |
| Spojka-ID | PV6 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Řemenice - Ø [mm] | 110 |
| Výrobce: | DELPHI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 917 Kč
bez DPH:
3 237 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 130 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 188 |
| Kompresor -ID | 10S17C |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 18,3 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,5 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 150 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 921 Kč
bez DPH:
3 240 Kč