+ | Řemenice - Ø [mm] | 126 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 200 |
| Kompresor -ID | V5 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 31 |
| Průměr výstupu [mm] | 16 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 525 Kč
bez DPH:
2 913 Kč
+ | Omezení výrobce | DENSO-EQUIVALENT |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Kompresor -ID | 7SEU16C |
| Napětí [V] | 12 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 110 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 110 |
| Průměr sání [mm] | 28,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,3 |
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výrobce: | NRF |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 526 Kč
bez DPH:
2 914 Kč
+ | Omezení výrobce | SANDEN |
| Počet drážek | 2 |
| Kompresor -ID | SD7H15 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 |
| Napětí [V] | 12 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 155 |
| Řemenice - Ø [mm] | 132 |
| různost vybavení | FIRST FIT |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 533 Kč
bez DPH:
2 920 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 135 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 150 |
| Kompresor -ID | TM-15 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 16 |
| Průměr výstupu [mm] | 16 |
| Počet drážek | 2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 150 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 24 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 547 Kč
bez DPH:
2 931 Kč
+ | Hloubka sítě [mm] | 65 |
| Délka sítě [mm] | 200 |
| Šířka sítě [mm] | 305 |
| Průměr sání [mm] | 11,7 |
| Materiál | hliník |
| Průměr výstupu [mm] | 17,5 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 558 Kč
bez DPH:
2 940 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 140 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 200 |
| Kompresor -ID | V5 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 31 |
| Průměr výstupu [mm] | 16 |
| Počet drážek | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 559 Kč
bez DPH:
2 941 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 120 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 200 |
| Kompresor -ID | V5 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 31 |
| Průměr výstupu [mm] | 16 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 559 Kč
bez DPH:
2 941 Kč
+ | Omezení výrobce: | Zexel/Sanden/Denso |
| Remenice - ? [mm]: | 110 mm |
| Pocet zeber: | 6 |
| Pocet upevnovacich otvoru: | 3 |
| Olejova napln - mnozstvi (ml): | 120 ml |
| Olej do kompresoru: | PAG 46 |
| Netto váha [kg]: | 5,5 kg |
| Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info: | s tesnenim |
| Výrobce: | LUCAS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 569 Kč
bez DPH:
2 950 Kč
+ | Omezení výrobce | VISTEON-EQUIVALENT |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Kompresor -ID | SCROLL 90V |
| Napětí [V] | 12 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 97 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 |
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Výrobce: | NRF |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 572 Kč
bez DPH:
2 952 Kč
+ | Omezení výrobce | Delphi |
| Kompresor -ID | V5 |
| Spojka-ID | PV7 |
| Olej do kompresoru | PAG 150 |
| Napětí [V] | 12 |
| Řemenice - Ø [mm] | 119 |
| Výrobce: | DELPHI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 575 Kč
bez DPH:
2 955 Kč