+ | Řemenice - Ø [mm] | 119 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 154 |
| Kompresor -ID | FLX7 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 18,7 |
| Průměr výstupu [mm] | 10,5 |
| Počet drážek | 8 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 24 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 033 Kč
bez DPH:
2 507 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 128 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 150 |
| Kompresor -ID | SD7H15 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 16,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 16,4 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 069 Kč
bez DPH:
2 536 Kč
+
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 161 Kč
bez DPH:
2 612 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 114 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 170 |
| Kompresor -ID | FS10 |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 17 |
| Průměr výstupu [mm] | 14 |
| Počet drážek | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 160 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 204 Kč
bez DPH:
2 648 Kč
+ | Hloubka sítě [mm] | 74 |
| Délka sítě [mm] | 235 |
| Šířka sítě [mm] | 248 |
| Průměr sání [mm] | 13,8 |
| Materiál | hliník |
| Průměr výstupu [mm] | 13,8 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 211 Kč
bez DPH:
2 654 Kč
+ | Omezení výrobce | SANDEN-EQUIVALENT |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Kompresor -ID | SD7H15 |
| Napětí [V] | 12 |
| Olej do kompresoru | PAG 100 |
| Počet drážek | 5 |
| Řemenice - Ø [mm] | 117 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 135 |
| Hlava válce-ID (kompresor) | MH |
| Závit spojky | 1" - 14 |
| Kvalita, jakost | OE-EQUIVALENT |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Výrobce: | NRF |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 225 Kč
bez DPH:
2 665 Kč
+ | Pocet drazek: | 8 |
| Kompresor -ID: | SD7H15 |
| Chladící látka: | R 134a |
| Verze: | O-RINGS INCLUDED |
| Provozní napětí [V]: | 24 V |
| Zdvihový kompresor [ccm]: | 170 ccm |
| Remenice - ? [mm]: | 133 mm |
| Verze: | PREFILLED PAG-OIL |
| Olej do kompresoru: | PAG 46 |
| | novy dil |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 235 Kč
bez DPH:
2 674 Kč
+ | Hloubka sítě [mm] | 65 |
| Délka sítě [mm] | 200 |
| Šířka sítě [mm] | 140 |
| Materiál | hliník |
| Chladicí látka | R 134a |
| Chladicí látka | R 1234yf |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 253 Kč
bez DPH:
2 688 Kč
+ | Omezení výrobce: | SANDEN |
| Kompresor -ID: | SD7H15SHD |
| Remenice - ? [mm]: | 152 mm |
| Pocet drazek: | 8 |
| Zdvihový kompresor [ccm]: | 170 ccm |
| Provozní napětí [V]: | 24 V |
| Olej do kompresoru: | PAG 46 |
| Chladící látka: | R 134a |
| | novy dil |
| Verze: | PREFILLED PAG-OIL |
| Verze: | O-RINGS INCLUDED |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 267 Kč
bez DPH:
2 700 Kč
+ | Řemenice - Ø [mm] | 119 |
| zdvihový kompresor [ccm] | 154 |
| Kompresor -ID | FLX7 |
| Olej do kompresoru | PAG 46 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kompresorovým olejem PAG |
| Průměr sání [mm] | 16,7 |
| Průměr výstupu [mm] | 10,4 |
| Počet drážek | 8 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 |
| Olejová náplň - množství (ml) | 200 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Chladicí látka | R 134a |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 288 Kč
bez DPH:
2 717 Kč