+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| topení/chlazení | Dvojitý ventilátor |
| Průměr 1 [mm] | 340 |
| Průměr 2 [mm] | 340 |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 95 |
| Jmenovitý výkon 1 [W] | 95 |
| Jmenovitý výkon 2 [W] | 95 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 4.5.2026 |
| Praha | 4.5.2026 |
6 510 Kč
bez DPH:
5 380 Kč
+ | Poskytnutí záruky | Záruka 3 roky |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 591 Kč
bez DPH:
5 447 Kč
+ | Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 702 Kč
bez DPH:
5 539 Kč
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 530 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 9 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 252 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 4.5.2026 |
| Praha | 4.5.2026 |
8 112 Kč
bez DPH:
6 704 Kč
+ | Poskytnutí záruky | Záruka 3 roky |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
8 418 Kč
bez DPH:
6 957 Kč
+ | Poskytnutí záruky | Záruka 3 roky |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
8 703 Kč
bez DPH:
7 193 Kč
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Jmenovitý výkon ( W): | 450 W |
| Průměr v mm: | 385 mm |
| Převodovka typ: | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla bez klimatizace |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
10 322 Kč
bez DPH:
8 531 Kč
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Jmenovitý výkon ( W): | 450 W |
| Průměr v mm: | 385 mm |
| Převodovka typ: | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla s klimatizací |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
21 597 Kč
bez DPH:
17 849 Kč