+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 385 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 9 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 240 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s řídicím přístrojem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odporem |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
3 160 Kč
bez DPH:
2 612 Kč
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Průměr v mm: | 300 mm |
| Převodovka typ: | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla s klimatizací |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla bez klimatizace |
| Pro OE cislo: | 16711-0G010 |
| Jmenovitý výkon ( W): | 200 W |
| Průměr v mm: | 315 mm |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 179 Kč
bez DPH:
2 627 Kč
+ | Poskytnutí záruky | Záruka 3 roky |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 191 Kč
bez DPH:
2 637 Kč
+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr v mm | 390 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 7 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 168 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odporem |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 258 Kč
bez DPH:
2 693 Kč
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 368 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 11 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Jmenovitý výkon [W] | 288 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
3 278 Kč
bez DPH:
2 709 Kč
+ | Poskytnutí záruky | Záruka 3 roky |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 279 Kč
bez DPH:
2 710 Kč
+ | Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 309 Kč
bez DPH:
2 735 Kč
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Průměr v mm: | 380 mm |
| Převodovka typ: | ruční / na přání automatická převodovka |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla s klimatizací |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla bez klimatizace |
| Jmenovitý výkon ( W): | 300 W |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 315 Kč
bez DPH:
2 740 Kč
+ | Poskytnutí záruky | Záruka 3 roky |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 326 Kč
bez DPH:
2 749 Kč
+ | SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 356 Kč
bez DPH:
2 774 Kč