+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Průměr v mm: | 305 mm |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 809 Kč
bez DPH:
1 495 Kč
+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr v mm | 177 |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Výkon [W] | 360 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 815 Kč
bez DPH:
1 500 Kč
+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr v mm | 142 |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Výkon [W] | 216 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 819 Kč
bez DPH:
1 503 Kč
+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr v mm | 323 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 7 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 84 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 825 Kč
bez DPH:
1 508 Kč
+ | Veličina | VM121R |
| Poskytnutí záruky | Záruka 3 roky |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | SACHS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 827 Kč
bez DPH:
1 510 Kč
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 164 |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Výkon [W] | 336 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 832 Kč
bez DPH:
1 514 Kč
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Jmenovitý výkon ( W): | 300 W |
| Průměr v mm: | 280 mm |
| Převodovka typ: | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla s klimatizací |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Rozmer mrizky: | 265 x 0 x 0 mm |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 838 Kč
bez DPH:
1 519 Kč
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 318 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 46 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 843 Kč
bez DPH:
1 523 Kč
+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr v mm | 386 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 7 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 185 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 843 Kč
bez DPH:
1 523 Kč
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Průměr v mm: | 320 mm |
| Průměr v mm: | 300 mm |
| Převodovka typ: | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla s klimatizací |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla bez klimatizace |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 843 Kč
bez DPH:
1 523 Kč