+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Průměr v mm: | 380 mm |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 322 Kč
bez DPH:
1 093 Kč
+ | Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NRF |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 323 Kč
bez DPH:
1 093 Kč
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Jmenovitý výkon ( W): | 380 W |
| Průměr v mm: | 385 mm |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla bez klimatizace |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 327 Kč
bez DPH:
1 097 Kč
+ | Omezení výrobce | BOSCH |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výkon [W] | 286 |
| Průměr 1 [mm] | 149 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výrobce: | NRF |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 327 Kč
bez DPH:
1 097 Kč
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 394 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 8 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 276 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 328 Kč
bez DPH:
1 098 Kč
+ | Průměr v mm | 387 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Výkon [W] | 178 |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez řídicího přístroje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez rámu větráku chladiče |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 330 Kč
bez DPH:
1 099 Kč
+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr v mm | 122 |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Výkon [W] | 192 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 331 Kč
bez DPH:
1 100 Kč
+ | Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 335 Kč
bez DPH:
1 103 Kč
+ | Průměr v mm | 170 |
| topení/chlazení | Dvojitý ventilátor |
| Počet křídel větráku | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Výkon [W] | 55 |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez řídicího přístroje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez odporu |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 337 Kč
bez DPH:
1 105 Kč
+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr v mm | 147 |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Výkon [W] | 276 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 338 Kč
bez DPH:
1 106 Kč