+ | Průměr v mm | 110 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Výkon [W] | 180 |
| Napětí [V] | 24 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez odporu |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Jmenovitý výkon ( W): | 72 W |
| Průměr v mm: | 333 mm |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vnější průměr [mm] | 455 |
| Počet křídel/lopatek | 9 |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 4.5.2026 |
| Praha | 4.5.2026 |
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Převodovka typ: | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla s klimatizací |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla bez klimatizace |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Počet koncovek | 8 |
| pro OE číslo | 77 01 207 718 |
| Výrobce: | FEBI BILSTEIN |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 4.5.2026 |
| Praha | 4.5.2026 |
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 293 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 7 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 340 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odporem |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Průměr v mm: | 290 mm |
| Převodovka typ: | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla s klimatizací |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla bez klimatizace |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | topení/chlazení | pro kapalinovou třecí spojku |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | VAN WEZEL |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 4.5.2026 |
| Praha | 4.5.2026 |
+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr v mm | 103 |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Výkon [W] | 216 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Převodovka typ: | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla: | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |