+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Průměr v mm: | 335 mm |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 310 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 96 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 388 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 7 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 162 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr v mm | 127 |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Výkon [W] | 258 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 146 |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Výkon [W] | 216 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Napeti [V]: | 12 V |
| Jmenovitý výkon ( W): | 160 W |
| Průměr v mm: | 315 mm |
| Pocet polu: | 2 pól |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 147 |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Výkon [W] | 312 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Průměr v mm | 392 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 8 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 180 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 390 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 7 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 324 |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Tvar zásuvky | oválný |
| Průměr v mm | 315 |
| topení/chlazení | Jednoduchý ventilátor |
| Materiál | Plast |
| Počet křídel větráku | 5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
| Jmenovitý výkon [W] | 340 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Výrobce: | NISSENS |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |